Konu: Kitap İsmi
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-03-2009, 04:34 PM   #29 (permalink)
aysunbenli
Teğmen

Tesekkür: 6,456
29 Mesajinıza toplam 272 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysunbenli has a spectacular aura aboutaysunbenli has a spectacular aura aboutaysunbenli has a spectacular aura about

slm,toplumumuzda çok az kitap okuyan var,isim herkesime hitap edebilmeli bence,ben secret kitabını ilk çalıştığım yerde az eğitimli birinin elinde görmüştüm kendisine kuantum yasasını anlatmaya çalıştımda benim kafam almaz öle şeyleri dedi düşünün,sadece isim bence yeterli değil ne kadar reklam o kadar talep olur zaten ülkemizde kişilerin çoğunluğu daha çok görsel reklamı tercih ediyor,bir kitapçıya gittiğinizde içeride kaç kişi oluyor ben fazla göremiyorumda artık internetten siparişde var,okuyanda rahatlığını bozmadan netten alıyor.aklıma gelen isim değilde belki içerisindeki kelimelerle ilgili atakan beye fikir verebilmeyi istedim.adım adım hayatınız değişsin..hayatınızı değiştirmek artık kolay..müzikle değişmek istermisiniz..artık zenginim..limitsiz değişim..ne bilim insanların kafasında soru işareti bırakmalı basit ama doğru mesajı vermeli,kitabın içeriğini merak etmeli kişi,herkesin kendinden bişeyleri bulacağına inanarak almalı kitabı,umarım işinize yarar atakan bey şimdiden hayırlı olması dileği ile
aysunbenli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla