Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-03-2009, 03:37 PM   #8 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

mertcim aslında bu konu senin yüzünden çıktı

forumda günlükleri okuyamıyordum bir süredir bendeki sıralama da phantom un günlüğü üstteydi .. başladım okumaya.. harika yol gösterişini görünce bir şey yazmadım.. ardından senin sorularını da beklemeye alıp mükemmel bir şekilde cevaplayınca içindeki arketiplerini farketmesini sağlamak için bir mesaj yazdım.. ancak bu seferde arketip i yeterince açıklamak gerekti.. c. jung ın kitabını alıp okumasını önermekte olmayacaktı en iyisi ben bu konuyu bi açayım şöyle bi kendimizle tanışalım dedim..

semkur un ve senin ilginle hepimizin kendimize daha dikkatli bakmamız gerektiğini hatırlamış olduk..

her ikinize de sonsuz sevgiler..

not: sevgili phantom un mesajı o kadar uzadı kısaltabilirsem göndereceğim..