Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2009, 05:31 PM   #13 (permalink)
yas_min
Üsteğmen

yas_min - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 751
167 Mesajinıza toplam 1,141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to behold

Bende de çok olur déjàvu ler. Hatta SIK SIK diyebilecek kadar çok, gerçi neyden olur hala anlam veremiyorum bu durumlara. Rüyalara gelince, ben bir ara yani bundan 1 sene öncesine kadar resmen seri dizi halinde ruya gorurdum, sabah uyaninca ilk isim esime anlatmakti, herkesi gorurdum ruyamda, (bu arada bu seri ruya olayinida simdi yazarken fark ediyorum.bayadir gormemisim.) Neyse artik çok nadir fakat bi o kadar gercekci ruyalar gorurum, hatta acaba astral seyahattamiyim derim kendime uyaninca, ki o kadar gercek seyler goruyorum. Hamilelik donemimde gordugum bir ruya misal... Dogum yapmisim , hastanedeyim, kadinin teki gelmis yanima oturup : gozun aydin neyin oldu diyordu...bilmem valla hic bakmadim demistim..Bebegi kucama alip bezini acip : aaa kizim olmus demistim... Ertesi gunu doktorum bir kizim olacagini soylemisti..

Son 2 senedir hep hamile goruyorum kendimi,hepte erkek cocugum oluyormus, en son ruyamda bebegim ismiyle geldi ..o yuzden erkek bebegime EMRE ismi verecegim ...

yas_min isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla