Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2009, 09:10 AM   #167 (permalink)
ebru_li
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold

Alıntı:
Harley Quinn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar,

siteye yeni üye oldum. bugün telkinleri dinleyişimin 3. günü.

Dün gece bende kabus gibi sevdiğim kişiyle sadece bir kere görmüş olduğu yakın bir arkadaşımla aralarında bir şey olduğunu gördüm. Çok moralim bozuk uyamdim ve gün içinde sürekli kafama takıldı hiç düşünmediğim birşeydi çünkü. Hatta bunu kafama takıp hayatıma çekerim falan diye niye gün içinde kafayı taktım diyede kendime kızdım durdum. Korku içinde korku yani anlayacağınız..

ama bu bölümü okuyunca biraz rahatladım, demekki kabus olayı telkinlerin ilk zamanları normal, demekki rüyamda yine bir başka korkumla yüzleştim ve rüyalarında iyileştirici etkisi olduğunu düşünürsek... ohh rahatladım

Bu sitede emeği geçen herkese, siteyle tanışmama vesile olan arkadaşıma, arkadaşımla o sohbet ortamını yaratan evrene ve de kendime teşekkür ederiiiim
iyigünler arkadaşım korkularımızla yüzleşiyoruz evt hepimiz bu yollardan geçtik şimdi sıra sende