Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-03-2009, 11:29 PM   #8 (permalink)
hayaletlord
Teğmen

hayaletlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
22 Mesajinıza toplam 163 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayaletlord will become famous soon enoughhayaletlord will become famous soon enough
Thumbs up

Ben henüz sigarayı brakmak ,ile ilgili telkinleri dinlemeye başlamadım...günde 2 paketten fazla içiyorum..ve içmeye başladığım andan beri brakmayı en şiddetli şekilde düşündüğüm..bir zaman dilimindeyim..ve telkinlere kısa zamanda başlayacağım...umarım bende etkili olur ve bu illetten..kurtulurum

sana bir sorum olacak;

öncelikle bırakmana(kurtulmana) gerçekten çok sevindim...
peki braktıktan sonra..gerçi daha yeni ama...bahsettiğin bu..beynin nikotin arzusu dışında..başka ...üstesinden gelmen gereken yan etkileri..oldumu.?
ben bırakanlardan duymuştum..mesela kimisi kendini yemeğe vermiş ve +k'lar edinmiş, kimisi hergün çenesine kramp girene kadar sakız çiğiniyor..bazısıda bırakmış ama aklından hala çıkartamamış..başlamak için bahane arar durumda..birde bırakmadan önce günde nekadar sigara tüketiyordun ve kaç yıldır kullanıyordun...merak ettim..cevap için şimdiden teşekkürler ve saygılar......
hayaletlord isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla