Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-03-2009, 09:16 PM   #6 (permalink)
yas_min
Üsteğmen

yas_min - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 751
167 Mesajinıza toplam 1,141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to behold

Bu sabah uyandigimda ipod durmustu:(...Bilmiyorum ne kadar dinliyebilmisim gece.

Fark etmez, sorun yok.

Bu sabah uyaninca vucudumu temizlemek icin buyuk bir bardak su içtim. Gün çok yogun olackti, alisverisimi yaptim kizimla, hava mükemmel diyebilecek kadar güzeldi. Telasli bir sabah oldu. SORUN YOK.

Oglen eve geldik , yemegimizi yedik : Birer tabak tavuklu makarna.

Arkadaslarimla bugun icin sozlesip yaprak sarmasi saracaktik. Ben onlar gelmeden once herseyi hazirladim.Yapraklarimizi sardik. Pesinden kavemizi içtik. Disari ciktik ve 30 dk bir sure yuruduk.

Eve geldim, kizimi yikadim, çorba yaptim. Hayatta TAZE balik almak aklimin ucundan bile gecmemisti...aldim ama bugün:)
Bol sogan domates halkalariyla firina attim baligimi. iceberg salatami yaptim.

Superdi .Hiç yerken suç hissetmedim, yemekten sonra evet canim tatli cekti. Zihnime bir isim verdim bu arada " safinaz".

Safinaz eminmisin gercekten tatlimi istiyorum ben ?

Dusundum , SORUN YOK.

Su istemis megerse safinaz

Bu arada 4 gundur ayni sigara paketinden iciyorum, yani bitiremedim paketimi

Süper insan, süper gün süper safinaz
yas_min isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla