Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-03-2009, 11:41 PM   #28 (permalink)
justagirl
Üsteğmen

justagirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 641
155 Mesajinıza toplam 1,308 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
justagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to behold
Standart kedi

selam arkadaşlar
rüyaların taşıdıkları anlamlara çok inanan biriyim. mistik kısmına gelecekten haber veren kısmına değil. bilinçaltımıza sıkıntılarımıza dair ipuçları verdiğini düşünüyorum.

size bir sorum olacak muhakkak bir bileniniz vardır burada. geçen yıl gördüğüm rüyaları yazmaya karar vermiştim. uzun soluklu olmadı fakat bugün bunlardan 3 tanesini buldum. ve şu an içinde bulunduğum derinlerdeki meseleleri anlamlandırmada inanmazsınız belki o kadar can alıcı noktalara temas etti ki. bunu değişime olan arzumdan dolayı kendime çektiğimi Allah'ın da yardım ettiğini düşünüyorum. bunun için mistik bir inancım var..

3 rüya var ortada ve 2sinin bana verdiği çok çok önemli mesajları aldım. fakat 1.sini algılayamadım çözümleyemedim benim için çok önemli...

ben yazıyorum hepsini belki birbirine bağlayabilen çıkar. 3 rüya birbirini takip eden günlerde görülmüş..

22.01.08
rüyamda bir kedi var ve bu kedi havada. yerçekimine meydan okuyor. indirmeye çalışıyorum ama inmiyor. ve bana hayat dersi veriyor. sorunlarımdan kurtulmanın yollarını felsefi bir dille anlatıyor...

23.01.08
bir adam var. evime zorla girmeye çalışıyor. kapıyı kapatmaya çalışıyorum olmuyor. zarar vermeye çalışıyor. eve girdikten sonrası yok....

24.01.08 (ki bu rüya kitap rüyamdan sonra bangır bangır bağıran 2.rüya)
bir evin damında küçük bir çocuk var. tehlikede. kurtarmaya gitmek istiyorum tanıdığım biri bana "normal orda öyle şeyler olması zina yuvası orası bırak!" diyor. ben gene de gidiyorum fakat yoluma şeytani, bir kedi çıkıyor ve korkuyorum. gidemiyorum kaçıyorum...

son ikisi bangır bangır bağırıyor. ama ilkinde ne simgeleniyor anlamıyorum ve kedi figürüyle bana önemli bir şey anlatmaya çalıştığını düşünüyorum bilinçaltımın. önemli bir şey...
yardım edebilecek var mı???