Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-03-2009, 12:11 AM   #15 (permalink)
kumsal1980
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future

Bir ay oldu yaklaşık üye olalı.Bu süreçte kendimi daha iyi hissediyorum.Kendime daha değer vermeye başladım.Kendimden daha emin olmaya başladım.Ah bir de iş bulabilsem herşey düzelecek gibi.Tabi öylesine bir iş olmayacak.Sevebileceğim bir iş olmalı.İşe gittiğimde mutlu olmalıyım.öyle bir iş istiyorum.Şunu farkettim artık hayatımda da birini istiyorum.Yolda el ele yürüyenlere imreniyorum.Sevgimi bir türlü yaşayamadım doya doya.Bu bende bir eksiklik gibi.çok olumsuz tecrübelerim oldu.biraz korkum yok değil.Yine aynı şeyler başıma gelir diye.Ama şunu dadüşünüyorum.O eskisi kadar kendine güvenmeyen Mesut yok.Ondan herşey daha iyi olacak gibi de geliyor.zamanla olacak inşallah.Bazen dalgalanmalarım oluyor.Ama eskiye oranla daha kolay atlatıyorum.
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla