Konu: troid
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-03-2009, 03:01 PM   #5 (permalink)
kayrasu
Teğmen

kayrasu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 710
76 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the rough

Alıntı:
Su_Duru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili kayrasu sen hangi telkinleri dinledin?
inan cok ilgimi cekti ve bende telkinleri dinledigim halde daha agirlikli dinliycem bugunden itibaren, ben standart olarak zaten ego ve kendine guven dinliyordum, arada sirada sucluluk dinliyorum, ve bu son gun kilo vermeyi ekledim, atakan beyin ekledigi linkden anladigim kadar sucluluk telkini bu durumda cok faydali olacaktir.

Atakan beye ayrica tesekkur ederim
Sevgili Su-Duru ben ego, suçluluk, kendine güven sürekli dinliyorum suçlulugu 1-2 defa listeden çıkarıp aralıklarla dinliyeyim tavsiye edildigi gibi dedim ama baktım hala bu telkine ihtiyacım var( çünkü köpegim öldügünde yanında deilde uyuyup kaldıgım için kendimi sürekli suçluyorum)yani suçlulugu hiç çıkarmadım bunlara ek olarak 1 aydır kilo vermeyi seminer sonrası Atakan bey'in özel hazırladıgı telkini birde özlemcigimin tavsiyesiyle ertelemeyi bırak telkinini dinliyorum son 1 haftadırda sigarayı bırak telkinini dinliyorum ondan henüz sonuç alamadım malesef ama eminim bir müddet sonra onunda faydasını görecegim
bu arada ben telkinleri hep uyurken dinliyorum ve ortalama denildigi gb en az 7-8 saat canım
umarım sende biran önce iyi sonuçlarla gelip bizleri sevindirirsin canım
kayrasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla