Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-03-2009, 06:05 PM   #37 (permalink)
sabırlı

sabırlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 182
118 Mesajinıza toplam 497 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sabırlı is an unknown quantity at this point

55 doğru..25 yanlış.. hatırlayamdıklarımıda salladım hiç boş bırakmadım nede olsa 4 yanlışın bi doğruyu götürmediği bi dönemdi:))) bu arada ben 85 doğumluyum..55 doğru beni,cevap kısmındaki yazılanların söylediği gibi" klasik standart ,ortalama" biri olmaktan daha yukarılara çıkarıyor umarım:)) bu arada bazı hatırladığım reklamlar var onları paylaşmak istiyorum..bir tanesi "eve gitmek istiyorum banyo yapmak istiyorummmm:)"sözleriyle şofben reklamıydı:) meşhur olan,"yakalayın yeşil ışığı hesaplı parlak bulaşığı".. birde "ooooo dağ gibi bulaşık...(adam soradı kadına)nasıl becerdin?dırıt dı dıt dıt (böyle bi müzik girerdi araya:)nasıl becerdin?mintaxla canım mintaxla bende yıkarım mintaxla:)) yazarken çok güldüm yaaa:) birde altı şimdiki plaj ayakkabıları gibi plastik süngerden terliklerimiz vardı üzeri çapraz rengarenk lastikli hatırlyanlar mutlaka olacaktır.. elvan hiç içmedim ama fruko ile gofret favorimdi.. onbin baloncuk yuttum:)))diede reklamı vardı... küçül kız plajda şişenin içine giredi :))birde tombilerin içinden paketin üzerindeki gibi ağzı burnu gözü olan oyuncak tombi çıkacak diye az beklemedim.. susam sokağını ise sırf bigün kırpık sepetinden ayrılırda boyunu posunu görürüm merakıyla izledim:)))) şimdilik yeter aklıma geldikçe paylaşırım:)) yazının sonu 90 lara kaçmaya başladı:))))))))))
sabırlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla