Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-03-2009, 12:39 PM   #17 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile

merhabalar..
seminerde ki konuşmacılardan birisi olduğum için ben de açıklama yapmak istedim..

seminer konularını tekrar hatırlatalım;
subliminal telkin
eft
sedona
deep peat
bolluk bilinci

toplam= 80 tl

piyasa fiyatlarını yazıyorum:
eft : 150-250 lira arası
deep peat : 100 : 200 arası
sedona : 100 : 200 arası
subliminal telkin : 50 lira
bolluk bilinci : 30 - 150 arası
meditasyon cd si : 10 - 20 arası

ortalama hesabı;benzer kulvardaki etkinliklikler ile kıyaslarsanız reel sonuç ortaya çıkacaktır..

böyle bir eğitim normal şartlarda 500 lira dır.. biz bu eğitimi daha çok kişi arzuladığı gibi mutlu huzurlu başarılı bir şeklilde yaşayabilsin diye 80 liraya veriyoruz.. ucuz ya da pahalı olması elbette ki kişisel takdirinizdir.. ne deseniz haklısınız.. yapabileceğimizin en iyisini sunabilmek için biz kendi değerimizi bu şekilde belirledik.. bu konular ile ilgili daha uygun eğitimler varsa ne mutlu sizlere ..

her yeni günün yaşamınıza güzellikler getirmesini dilerim..

sevgiler..