Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-03-2009, 08:09 PM   #8 (permalink)
ioya

Tesekkür: 5
1 Mesajina 7 kez İyi ki varsın denildi
ioya is an unknown quantity at this point

Alıntı:
zoyasonsuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dnayı aktive eden ses dalgaları ayrıca onları değişime de uğratıyor.Ayrıca ses dalgaları yer çekimini de ortaya kaldırıyor.Çin bilim adamları bir grup böceğe kulaklarımızın işitemeyecegi bir ses dalgası yaymışlar ve böcekler yer çekiminden kurtulup havalanmış.Yani levitasyon gerçekleşmiş.Piramitlerdeki gizeminde levitasyon olarak açıklıyorlar.Yani ses dalgarıyla çok ağır olan taşların tamamen ağırlığını kaybedip istenilen yönde hareket ettrilmesi gibi.Ayrıca Dna da çöp olarakadlandırılan olaylar spritüel ve de dünyada ve dünyadışı bir sürü kavramın bileşimini içeriyor.Yani Bu artık Dna denilen yerlere radyasyon uygulandıgı zaman uzun süre kedinin kanatları çıktığı gibi insanların da aynı şekilde olabilir artık Dna bütün gizemleri barındırıyor.
Ayrıca benim kullandığım bir yöntem var ders çalışırken ya da çok acil bir şey ezberlemem gerekirse ses frekansları gönderiyorum.Her ses frekansında beynin düşünce hızı artıyor ya da azalıyor.araya düşünce karışmayan beyin 1 kere okunulan bir şey bile anında algılıyor.Süper bir şey
Merhaba,peki bunu nasıl yapıyorsun?Bir sınava girmek için ben de ders çalışıyorum ama bazı dersler çok zor ve sıkıcı geliyor.Yöntemini açıklarsan çok sevinirim.Hangi ses frekansları ve nasıl gönderiyorsun?Bunu biraz daha açıklayabilir misin?Yardımın için şimdiden teşekkürler...
ioya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla