Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-03-2009, 12:34 AM   #1018 (permalink)
ismira
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

Sevgili Arkadaşlar,

İzmir Semineri sırasında Sevgili MüminOkan'ın sunumuyla iki nokta tekniği ve bunun yer aldığı Matrikse Hükmedin kitabından haberdar oldum. "Eğer anladığım doğruysa, sonsuz olasılığa açılan basit bir teknik var, bu muhteşem bir şey!" diye düşünmüştüm. Hemen kitabın siparişini de verdim.
Ancak yeni okuyabildim kitabı. İki gündür de şimdiye kadar yazılanların tamamını okudum.Kuantum Dokunuş da benim içi etkileyiciydi, ama onu okuduğum dönemde başka şeylerle ilgiliydim, üzerinde duramadım Şimdi benim için bu kitap puzzlın eksik parçası gibi oldu bir nevi.

Öncelikle şunu belirtmeliyim: Sizler harikasınız. Kitap tanıtımıyla başlayarak adeta seminer haline getirmişsiniz. Teorik bilgisiyle, uygulama örnekleriyle, öneri ve yardımlarla çok nitelikli ve özel bir paylaşım olmuş. Bu nedenle konuyu başlatan, geliştiren, uygulamada ustalığa yürüyen ve katılan paylaşan herkesi kutluyorum.Stormgoard, MüminOkan, spzint, redflowers, hayalayaz, shamanic, ısıkk...

Ben de denemelere başlıyorum, geliştirdikçe paylaşırım.

Bu tekniğin işe yaraması için inanmak gerekmiyor bence de. Çünkü inanmaktan öte bir şey var: Realite konusundaki anlayış ve kabulümüz. Çoğunuz bilirsiniz, Secret kitabındaki "evrene sipariş" örneği bunu çok basitçe açıklar: Evreni bir katalog olarak düşün, istediğin şeyin siparişini ver ve hayatına devam et, durup bekleme...Tıpkı evimize tüp ya da su siparişi verdiğimizde olduğu gibi.Siparişi veririz ve her ne yapıyorsak ona devam ederiz, aklımız siparişimizde kalmaz, biliriz ki gelir. Realite budur. Bilmenin, emin olmanın rahatlığıyla siparişi verdiğimiz anda onunla bağlantımızı keseriz.Salıvermiş oluruz kendiliğinden... İki nokta da bizim telefon cihazımız... Elimizden bıraktığımız anda...

Doğru mudur anladığım sizce de arkadaşlar? Öyleyse başlayalım oyuna, bakalım neler olacak?

Hepinize bol eğlenceli, keyifli çalışmalar diliyorum...
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla