Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-03-2009, 04:13 PM   #24 (permalink)
Vaveyla
Teğmen

Tesekkür: 48
5 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Vaveyla is an unknown quantity at this point

Öncelikle konuyu bize acan arkadasımıza sonsuz teşekkurlerimi sunuyorum.Bir tesaduf eseri yaşamdan bunalmışken google dan bu siteyi buldum artı sizin yazınızla ve yorumlarınızla karşılastım.Artık buna tesaduf demiyorum:) Çünkü biliyorum ki hayatta herşeyin bir sebebi ve amacı var.Bende kişişsel gelişimle eskiden beri ilgileniyorum bu yaşadıgım sıkıntılar sayesinde oldu simdilerde ise kuantuma başladım farkındalıgım gitgide artıyor ama içimdekiş bu yalnızlık ve degersizlik duygusundan epey sıkıldım bunu temizlemek istiyorum kime el uzatıysam mutlaka cok caba sarfetmem gerekiyor ve karşılıksız bir sevgiyle karsılasmadım.Belkide yeterince sevilmedim ama cok sevgi dolu paylasmasını bilen vefalı bir dost oldugumunda farkındayım en azından yeri gelince bir kac kişi bunu hatırlatıyor .Ama durum öyle bir hal aldı ki artık insan görmeye tahamulum kalmadı biliyorum ki sonu hep aynı HÜSRAN .Biliyorum ki emek verilecek hersey için ama çabalamaktanda yoruldum artık...
Bu kitabı bir an önce edinmek istiyorum belki bu kitapla istediklerime ulaşabilirim paylasan yüregi güzel insana sonsuz teşekkurlerimi sunuyorum ..
Vaveyla isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla