Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-02-2009, 07:56 PM   #20 (permalink)
x_love
Teğmen

x_love - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
13 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
x_love is an unknown quantity at this point

arkadaşlar aynı benim gibi sorunları olan insanlar yani sizleri görünce mutlu oluyorum ya hep kendime derdim ''bu bi lanet sadece benim başımda beni birisi dinlese bu deli der'' gibisinden düşünceler ama özellikle Cemi Mavi nin yazılarını okuyorum tıpatıp ben.Kardeşlerim, yapmamız gereken şey çok basit aslında.Telkinleri dinlicez ama asla onlarıda bi takıntı haline getirmicez tıpkı diğer takıntılar gibi, ayrıca asla ümidimizi kaybetmemeliyiz hani off çıkmıyo aklımdan lanet olası işte hep böle devam etcek dememeliyiz geçmişte bi zamanlar iyi hissettiysek şimdide hissedebilriz.Ve ayrıca kendimize sürekli telkinde bulunmalıyız bunu bana psikiyatrim söledi beni tedavi edemedi açıkçası sen kendin yenceksin dedi sadece bana ilacımı yazar o kadar yani.Ama inşallah ben yenicem inanıyorum kendi içindeki o sürekli negatif duygu üreten sesi dinlemezsek be olumlu telkin yaparsak huzura ulaşabiliriz gibime geliyo bilmem ne düşünüyosunuz arkadaşlar..
x_love isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla