Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-02-2009, 03:08 PM   #24 (permalink)
biosezen
Teğmen

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
biosezen will become famous soon enoughbiosezen will become famous soon enough
Standart telkinlerin etkisi

merhabalar! telkinleri bana amcam tavsiye etti ilk zamanlar devamlı dinledim mp3 üme attım evde dolasırken kısık sesle kulaklarımda telkinle işlerimi yapıyodum tv izliyodum vs. yalnız sınav dönemim olduğu için bir hafta hiç dinliyemedem.şimdi tekrar kendime bir liste yaptım.beş gündür düzenli ve sık sık bu müzkleri dinliyorum.telkinli müzikleri dinlerken yoğun bir şekilde midem bulanıyordu müziklerdenmi dedim sonra sitede araştırdımki telkinlerin etki göstermeye başladığının belirtisiymiş.iç huzurumun arttığını ve daha mutlu bir insan olduğumu hissediyorum. dün gece rüyamda 10 yıldır hiç görmediğim sınıf arkadaşımı gördüm.ozamanlar benim güvenimi kıracak şeyler söylerdi babasıda okulda öğretmendi sanki bemden üstünmüş gibi hissederdim çoğu zaman bu yüzden mutsuz olmuşumdur.ozamanlar söyledikleri beni çok etkilerdi.rüyamda babası kızının nekadar başarılı olduğunu anlatıyodu aferin kızıma ne güzel yapmış filan iyodu.arkadaşım rüyamda küçüktü ama ben şuanki gibi yirmi yaşındaydım.söylediklerini pek önemsemeyip valizlerimi toplayıp uzaklara gidiyordum rüyamda.
biosezen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla