Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-02-2009, 03:00 PM   #9 (permalink)
turunç
Üsteğmen

turunç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 423
173 Mesajinıza toplam 1,335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to behold
Standart Şükürler olsun ki kendi yolumu açmak üzere yoldan çekildim.

Durmanın gerilemek olduğunu öğrendim. Yaşamımın yönünü olabildiği kadar ben belirliyerek ilerlemek istiyorum.
Diğerlerinin planlarıyla değil, kendi isteğimle yola çıkmalıyım. O halde önce varmam gereken yere gitmek için
ayağa kalkmalıyım.

Bunun farkına vardığım gün yolumu açmak üzere yoldan çekilme zamanının geldiğini de anladım. Böylece
ilerlememe en büyük engel olan şeyi ortadan kaldırmıştım. Kendi düşüncelerimi... Beni sınırlayan, kısıtlayan ve
durduran düşüncelerden daha büyük olduğumu biliyorum.

Şimdi seyirci değil, oyuncuyum artık. Hayallerimi seyretmekle onlara kavuşamam. Harakete geçtim ve büyük
ideallerim, yazılı hedeflerim, planlarım oluşmaya başladı. Tutkuyla, heyecanla, azimle yola çıktım. Elimden gelenin
en iyisini yapmak üzere gemimin kaptanı oldum yeniden. Nereye gideceğimi biliyorum. Neler yapmam gerektiğini de.
Zaman zaman dalgalar değiştirse de yönümü, onu yeniden düzeltip rotasına koyabileceğimi biliyorum. Kendini
adamak bu olsa gerek.

Harika! Yolumun üstünde önemli bir engelim yok, yani ben.

Yaradan'a şükürler olsun.
turunç isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla