Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-02-2009, 12:10 PM   #5 (permalink)
MuminOKAN
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Smile

Alıntı:
play24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
akla mantıga aykırı şeyler arkadaşlar bir müzikle vede cok saçma bi müzikle insanların ne hayatıdeğişir nede başka bişey bunlar sadece unuttugunuz şeyleri açıga cıkarma yöntemleri insan bi defa ne sorunu varsa kendi beyninde halletmeli bunlar boş işler ve böyle aramızda kusura bakmayın biraz gercekçi olalım ben sadece meraktan bu siteye üye oldum vede karşılştığım şeyler karşısında ağzım acık kaldı yok böyle bişey eğer sizde böyle bişeyden medet bekliyosanız eger cok caresiz durumdasınız son umut olarak buraya basvurdugunuz belli biraz daha mantıklı bakalım olaylara

keşke bi araştırıp, site içerisinde bir dolanıp, öyle yazsaydınız. :)

okumaya fırsat yarattığıızda okumanız için bir link vereceğim.
üyelerimizin değişim günlükleri Üyelerin Değişim Günlükleri - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

sağlıcakla ve ışıkla...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline