Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-02-2009, 12:30 AM   #8 (permalink)
turunç
Üsteğmen

turunç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 423
173 Mesajinıza toplam 1,335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to behold
Standart Şükürler olsun ki kendime gereken özeni gösteriyorum.

Olağanüstü biyolojik zincirin devam eden halkalarından biriyim. Güçlü olanların yaşamını sürdürdüğü dönemlerde
atalarımın bunu başarmış olması nedeniyle buradayım şimdi. Kusursuz işleyen bir organizmayım. Dünyanın en gelişmiş
bilgisayarından daha kompleks ve uyum içinde çalışan bir sistemler bütünüyüm.

Bunun farkındayım, bundan büyük gurur duyuyorum ve kendimi gerçekten önemsiyorum.

Kendime özen göstermemin sebebi başkaları değil. Bunu sadece sorumlu olduğumbu bedene saygım nedeniyle
yapıyorum.Kendi bedenimle ilişkim diğerleriyle olan ilişkimi etkiliyor. Bunun için dışlamadan, her şeyiyle bir bütün olarak
onu nasılsa öyle benimsiyor ve kabul ediyorum. Bedenimi iyi, güzel, sağlıklı düşüncelerimle onurlandırıyorum.

Var oldukca üretmek, öğrenmek ve paylaşmak istiyorum. En önemlisi, enerjimi olabildiğince kullanarak çevreme faydalı
olmaktan mutluluk duyuyorum. Bedenim ve aklım faliyetlerine devam ettiği sürece bunu hissedeceğim.

Fiziksel koşullarım değiştiğinde, eskiyen ve azalan hücrelerimle de kendimi her zaman olduğu durumuyla kabul edeceğimi
biliyor, evrendeki değişime saygı duyuyorum.

Şu anda canlı, enerji dolu ve sağlıklıyım.Bedenimle ne olursa olsun bu yaşamda izin verildiği sürece barış içinde birlikte
olacağım. Yaradan'a şükürler olsun.
turunç isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla