Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-02-2009, 05:01 PM   #10 (permalink)
sabırlı

sabırlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 182
118 Mesajinıza toplam 497 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sabırlı is an unknown quantity at this point

arkadaşlar bendede siğil vardı 14-15 yaşlarındayken çıkmıştı.ablamda görmüştüm ve çok iğrenmiştim az bi müddet sonrada bende de çıkmıştı ama iğrenmekten değilde bulaşıcıydı sanırım ondan banada geçmiş olabilir diye düşünüyorum.sonra babannem okununca geçer dedi pirinç ile çizdi üzerini falan bişeyler okudu sonra ne mi oldu? sanırım abdestsiz okumuş olacakki:)) çoğaldı ve biricik siğilimin sayısı 7 ye çıktı:( sonra bi ilaç kullandım tıpkı oje gibi üzerlerine sürdüm eritiyodu siğilleri ve bi müddet sonra teker teker kayboldular.ama çok geçmeden bi kaç tanesi aynı yerlerinde tekrar çıktı.baya savaş verdim anlıycanız.en sonunda bi arkadaşımın tavsiyesi ile bi ilaç daha kullandım.geçirir ama tekrar çıkar diye korkuyodum ama sandığım gibi olmadı.kayboldular ve 4 senedir çok şükür birdaha geri gelmediler ve inş. da gelmezler:)ben ilacın adını burda ihtiyacı olanların faydalanması için yazmak istiyorum ama kimsenin hakkına girmek istemem faydasını görmeyecek olursanız hakkınızı helal edin ama bana faydası oldu denemekte fayda var derim. ilacın adı "DUOODERM"..şifasını görmeniz dileğimle hoşçakalın...
sabırlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla