Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-02-2009, 01:32 PM   #28 (permalink)
yasal06
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

[quote=nick1;309256][quote=yasal06;309240]ya ben aslında kısa tur uzun turdan bahsettiğinizin ne olduğunu tam olarak anlamadım..yani normal kalbe daireler çizerken ben niyet cümlelerini söylüoruz.. sonra o vuruşlar yapmaya başlıyor..quote]
başlangıç noktamız elin yan kısımları yani karete noktası olabileceği gibi, yasalın da söylediği üzre göğüsteki 2 noktayı ovarak da yapılabiliyor sanırım bu daha etkiliymiş,ancak ben göğüsteki bu noktaları tam bulamadığım için, ellerle yapmaya başlıyorum..

Alıntı:
yasal06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya ben aslında kısa tur uzun turdan bahsettiğinizin ne olduğunu tam olarak anlamadım..yani normal kalbe daireler çizerken ben niyet cümlelerini söylüoruz.. sonra o vuruşlar yapmaya başlıyor.. vuruşları yaparken niyet cümlelerinin tam tersi mesela kendimden nefret ediyorum gibi.. sonra vuruşları bitirdiğinde derin nefes alıp dışarı verme olayını yapıyoruz.. quote]

Yasal niyet cümlesinin tam tersini söylemek derken; onu anlamadım ya,mesela benim yaşadığım kardeşimle olan sorunda sence tersi cümle ne olabilir?
ilk önce niyet cümlesi olarak mesela şey diyoruz, kendimden nefret etmeme rağmen kendimi derinden ve bütünüyle seviyorum kabul ediyorum ve affediyorum diyoruz, bunu yaparken ben gözlerim kapalı ve kalbimin üstünde dairesel hareketler çiziyorum elimle.. sonra vuruşlara başladığı zaman bunun tam tersi olan kendimden nefret ediyorum, kendime kızıyorum gibi sözler söylüyoruz..