Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-02-2009, 10:02 AM   #27 (permalink)
pofuduk
Çevirmen

Tesekkür: 80
190 Mesajinıza toplam 984 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pofuduk is an unknown quantity at this point

Alıntı:
yasal06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya ben aslında kısa tur uzun turdan bahsettiğinizin ne olduğunu tam olarak anlamadım..yani normal kalbe daireler çizerken ben niyet cümlelerini söylüoruz.. sonra o vuruşlar yapmaya başlıyor.. vuruşları yaparken niyet cümlelerinin tam tersi mesela kendimden nefret ediyorum gibi.. sonra vuruşları bitirdiğinde derin nefes alıp dışarı verme olayını yapıyoruz.. ayn sorunun içindeyken bi dahaki turda şarkı ve sayı sayma, dairesel hareket olaylarını yapıyoruz.. bileğime hiç vuruş yapmadı..en son elimin kenarına vuruyor..vuruşar başımdan başlıyo, kaşın kenarına, gözün kenarına, dudak üstüne,çeneye, kalbe, göğüs altına,koltuk altına yakın bi yere, elimde yüzük parmağı ile serçe parmağın arasına ve elin kenarına vurmasıyla bitiyor..benim anlayabildiğim bu kadar..ama bu seansta daha dikkat edicem:)
Anladım, siz uzun tur yapıyorsunuz, bir de koltuk altına kadar yapılan vuruşlar var, parmakların dahil edilmediği ve gamut prosedürü(şarkı, dairesel hareket, sayı sayma)...Ona kısa tur deniliyor...
Neyse senin adına gerçekten sevindim...Çok teşekkürler...
pofuduk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla