Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-02-2009, 04:59 AM   #26 (permalink)
nick1
Teğmen

Tesekkür: 65
45 Mesajinıza toplam 387 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nick1 is an unknown quantity at this point

[quote=yasal06;309240]ya ben aslında kısa tur uzun turdan bahsettiğinizin ne olduğunu tam olarak anlamadım..yani normal kalbe daireler çizerken ben niyet cümlelerini söylüoruz.. sonra o vuruşlar yapmaya başlıyor..quote]
başlangıç noktamız elin yan kısımları yani karete noktası olabileceği gibi, yasalın da söylediği üzre göğüsteki 2 noktayı ovarak da yapılabiliyor sanırım bu daha etkiliymiş,ancak ben göğüsteki bu noktaları tam bulamadığım için, ellerle yapmaya başlıyorum..

[quote=yasal06;309240]ya ben aslında kısa tur uzun turdan bahsettiğinizin ne olduğunu tam olarak anlamadım..yani normal kalbe daireler çizerken ben niyet cümlelerini söylüoruz.. sonra o vuruşlar yapmaya başlıyor.. vuruşları yaparken niyet cümlelerinin tam tersi mesela kendimden nefret ediyorum gibi.. sonra vuruşları bitirdiğinde derin nefes alıp dışarı verme olayını yapıyoruz.. quote]

Yasal niyet cümlesinin tam tersini söylemek derken; onu anlamadım ya,mesela benim yaşadığım kardeşimle olan sorunda sence tersi cümle ne olabilir?
nick1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla