Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-02-2009, 01:20 PM   #13 (permalink)
yasal06
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

Alıntı:
ahmelege Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar paylaşımlarınız için hepinize teşekkür ederim. bu kadar ilgi göreceğini düşünmemiştim.
Evet bu teknikte ısrarcı olmak çok önemli.yasal o6, 1 saatlik seansta birkaç sorunu ele alıyorsunuz herhalde yoksa bir sorunun turları bu kadar uzun sürmez diye düşünüyorum.
Birde kısa tur mu uyguluyorsunuz?Nasıl?
eğer seansın bitmesine az kalmış ama ben çok büyük bir duygu yoğunluğuna girmiş oluyorum. o zaman o duyguya girmişken sorunu halledip bitirelim diye kısa turlar yapabiliyoruz ve çoğunlukla da işe yarıyor, çünkü yaşayabileceğim en derin duyguları yaşarken yapıyor.. kısa turda sadece niyet cümleleri ve vuruşlar var, yani işte gözünü saat yönünde çevirme, şarkı söyleme , sayı sayma falan yok. ha bi de derin nefes var tabi kısa turda..sevgilerle