Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-01-2008, 03:51 PM   #4 (permalink)
hava-hoş
Üsteğmen

Tesekkür: 1
74 Mesajinıza toplam 213 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hava-hoş is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Tüm insanlar kötü bir ben iyiyim

"ben onun hep yanındaydım o benim hiç yanımda değil...bu kişiye şunu sorarım "canım benim ,,sen onun yanında olurkaen ,kendin için mi yatırım yapıyordun" en tahammül edemediğim insan tipleridir bu tip serzenişte bulunanlar..bir de birine bir iyilik yaparlar ,,-aslında kendisinin yarınlarına yatırımdır o-karşısındaki kişide onun frekansındaysa ondada ,anında bir gebe kalma korkusu,,,o bene bunu yaptı bende ona bunu yapmalıyım falan filannn ....ayyyy yazarken bile çıldırıyorummm....çoookkk hikayeler yaşadım bunlarla ilgili ben...insan birine bi iyilik yapacaksa ,içinden geldiği için yapmalı sorgusuz sualsiz...içinden gelmiyorsa da lütfen zorlamasın...her iki türünde adı iyilik değildir çünkü....

çok sevdiğim bir arkadaşıma içimden kopan çok güzel bir hediye aldım ,aa bunu gören başka bir insan hemen devreye girip bana ,,"" aa o sana bilmem ne bilmem ne ...... ayy sinir oldum .anladınız siz...daraldım yazamıyorum ..gerçekten cinlendiğim bir konudur bu....