Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-02-2009, 11:53 AM   #214 (permalink)
Pamukk
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Alıntı:
ışıkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Pamukçum bu kitabı geçen sene okumuştum hayatımın değişmesine yardımı olan ikinci kitaptır.yeri çok çok ayrıdır.hergün tekrar okuyorum sayende. neden mi, çünkü güzel yüreğini elektiriğini katıyorsun bence, o elektiriği alabiliyor insan okurken.sevgini kat diyoruz ya hani .işte sen sevgini katıyorsun. hıı tabii güzel resimlerinin de etkisi büyük.:)eline yüreğine sağlık.sevgiler

Canım ,senin sevgi dolu kalbin olmasaydı bendeki sevgiyi alabilecek konumda olmazdın ,ben size yansıtıyorum görmek istediklerinizi :))
Senin de okuyan o güzel gözlerine,anlayan kalbine ve zihnine sağlık ışığım..
sevgilerimle tatlımmm

Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla