Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-02-2009, 10:55 AM   #7 (permalink)
TR-ance
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Alıntı:
qsiriusp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bunlar sanskritçe yada uzak doğu dinleriyle bağlantılı mantralar dğeildir. Bunlar BÜlent Kısa isimli bir majisyenin yapmaya çalıştığı boyut çalışmalarında elde ettiği mantralardır. Kblan Tragna isimli ekole aittir. Tisan dili denen bir dilde gelmiş olduğu iddia edilir. Bu yüzden bunları yaparken dikkatli olmakta yarar var diye düşünüyorum. Bu sırada yanlış anlaşılmasın benim böyle bir ekolle bağlantım yok :D Bu konuda araştırmalarım vardı oradan biliyorum bu kelimeleri. Bana sorarsanız hiçbir zaman internete yayılmaması gereken mantralardır ama yayılmış bir kere. (Nerden, kimden geldiği tam olarak belli değil, pekte hoş olmayan çalışmaların ürünü.)

Evet Doğru.. İyiye Gidelim Derken Kötüye Gitmeyin.. İllaki Bu Tarz Sanskritçe Mantra İstiyorsanız Kleem Mantrasını Öneririm.. (Kliiiim Şeklinde Okunur .. 108 Kere) Ya Da İslami Bir Pencereden Bakacak OLursak Rezzak Ve Fettah İsimlerini Öneririm..

Sevgiyle KaLın..

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla