Konu: TEPKİLER
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-02-2009, 09:03 PM   #7 (permalink)
esen27
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba
Bu sorduğunuz soru bir çok kez soruldu .Portalda değinmiştim forumda bir kça kez yanitladim tekrar cevap vereyim..
Bu sitede bir çok ücretsiz mp3 var ancak sitede ücretli kişiye ozel cd ler yapilmakta.Profesyonel anlamda site açan bir kişi telkinlerin ardına başka bir şey ekleme riskini almaz.

Diyelim ki kisik sesleri biraz açtim ve ne dinlediğinizi duydunuz.Peki ya onun ardinda başka bir kisik telkin daha varsa.Ayni anda bir mp3'e 3-4 yada daha fazla çeşitli seviyede ses kayitlari yapilabilir.Eğer oyle bir niyet olsaydi telkinleri yüksek ses ile yapat ardina ise duymayacağiniz sesler eklerdim.Şüphe etmenin sonu yoktur.

Bende yok ancak bazi studyolarda bu tür ses ayirici programlar olduğunu duymuştum dolayisi ile eğer boyle baska bir sey eklense ve ortaya ciksa bu sitenin verilen tüm emeklerin cokusu olur...

Yapilan arastirmalar insanların etik dışı bir telkini kabul etmediğini göstermis.Yani bir kisiye telkin verip mantığa ve etik değerlere aykiri bir şey yaptiramazsiniz.
Kaldi ki gerek hayata bakış açım gerekse aldığım eğitim gereği etik değerlere oldukça bağlıyım...

Zaman zaman cesitli illerde İstanbul,İzmir,Ankara gibi toplantilarimiz oluyor.Bu toplantilara katilip tanisabilir ve varsa soru işaretleriniz bunları yüz yüze sorabilirsiniz.
Buluşmaların bir amacıda budur...

Saygilar

teşşekkürler açıklamanız için aklımdan geçen sorulara kısa ve öz olarak cevap vermişsiniz.
sizden bie istek mp3 leri nasıl yüklenir diye bir bölüm açarsanız
benim gibi yeni üyelere bir adres belirtmiş olursunuz.
saygılar

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla