Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-02-2009, 11:31 PM   #20 (permalink)
aysunbenli
Teğmen

Tesekkür: 6,456
29 Mesajinıza toplam 272 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysunbenli has a spectacular aura aboutaysunbenli has a spectacular aura aboutaysunbenli has a spectacular aura about

slm,yaklaşık 4 yıldır kendi bilgisayarım var önceleride kullanıyordum ancak hazır programlar iş yerlerinde.ben bu siteyi tanımadan öncede genelde kişisel gelişimim için araştırma amaçlı kullanıyordum.bu sitede oldukça ayrıntı öğrendim ,inceliklerini kavradım,kendi kişiliğime ve bakış açıma göre bir yol çizmemi sağladı halada devam ediyorum,ama sadece kişisel amaç içinde olmamalı,ben başka amaçlada kullanıyorum,mail lerime bakıyorum,ihmal ettiğim yakınlarımın dostlarımın arada gölünü almak için msn de görüşüyorum,hatta iş takibi yapıyor iş tekliflerini değerlendiyorum,iş arama zorluğum yok denecek kadar az,kafamın dolduğunu hissettiğim zamanlarda da tavla merakım var,blok yazılarına merakım son günlerde başladı inanılmaz bilgiler okuyorum,tv izleme ve gazete okuma(sadece bazen nette gazete başlıklarını okuyorum)alışkanlığım olmadığından gündem haklkında bilgim oluyor,bazende vizyondaki ilgimi çeken filmleri seyrediyorum,kışları çalışmıyorsam bol vaktim var,yazları anca akşamları bir iki saat takılabiliyorum isteğim olursa,ancak çokda eleştirmemek lazım,kişiler naparlarsa yapsınlar mutlaka sıkılıyorlar ve arayış içirisine girmeye başlıyorlar,etrafımda çok örnekleri var birazda okuma alışkanlıkları varsa,farklı kullanmaya başlayabiliyorlar bir şeyler araştırırken başka birşey görüp devam edebiliyorlar,bende bu siteyi "bob proctor ve sandra anne taylor" un tüm kitaplarını incelemek isterken buldum iyikide bulmuşum,benim en çok üzüldüğüm çocuklar,burdada ailelere çok iş düşüyor çocuklara temel yeterince sağlam verilirse diretmeden oyun merakları bile bir süre sonra yavaşlıyor,evinde görünen yerlerde okumak için kitaplar bolca varsa,okuyanda varsa,o evdeki çocuklarda mutlaka okumaya meyilli oluyorlar,kızıma okulda öğretmeni birgün sormuş "evinizde kitap okuyan varmı"diye oda "evet var" demiş öğretmen "tahmin etmiştim yazdığın kompozisyonlardan ve dönem ödevlerinden belli okuyarak büyüdüğün"demiş.ben şuan kızımla,başarılarıyle gurur duyuyorum,allah her anne babaya nasip etsin,sevgiyle kalın
aysunbenli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla