Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-02-2009, 11:06 PM   #14 (permalink)
banu
Üsteğmen

banu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,531
181 Mesajinıza toplam 1,120 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
banu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to all

[quote=duru79;25299]Geçenlerde alışverişe gittim bir çantacıya girdim.Dükkanın sahibi 60 yaşındaymış ama çok genç gösteriyor ve dimdik formunda(maaşallah).Çantalara arkadaşımla bakarken bana "1 dak bakarmısnız"dedi.Bende döndüm "yanlış anlamayın benim kızım yaşındasınız,daha çok gençsiniz bir öneri verebilirmiyim size"dedi."Ben eskiden çok kiloluydum diyetsiz kilo verdim dedi hemde sadece 21 günde"Bende merak ettim tabii nasıl diye sordum."21 gün yataktan kalkar kalkmaz karnımı içime çektim.Akşam yatınca serbest bıraktım ama neyaparsam yapim,otururken,çalışırken,yemek yerken v.s karnımı içime çektim ve 21 gün sonra vücut yağları kendi kendine yaktı.Hemde herşeyi yedim"dedi

dusun acaba beni mi kandırdı gerçi niye yalan söylesin ki ?Böyle bişey olabilir mi acaba?[/quot
paylaşım için çok teşekkürler sevgili duru79...sabah başlıyorum... 21 gün sonra bildiricem sonucu.
banu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla