Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-01-2009, 10:57 PM   #18 (permalink)
AZARRATH
Teğmen

AZARRATH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
81 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AZARRATH will become famous soon enoughAZARRATH will become famous soon enough

Alıntı:
SUMBUL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

aklima gelen bunlar.
mesengere ve skype yi bunun icn kulanin ingilizce konusan bir suur insan var deneyin konusmayi yazin sacma sapan olsun siz genede yazin birseyler.karsinizda ki ingilizce bildigi iicn o farkinda olmadan ogretecektir zaten size.bu arada biraz konusuyorum aslinda ben diyebiliyorsaniz eger skype indiirn bilgisayariniza ordan tanimadiginiz insanlarla sesli konusursunuz.kazanacaklariniz var ama kaydbedeceginiz tek sey biraz zaman tabi eger bir insana hangi dilde olursa olsun merhaba demeyi kazanc sayarsaniz kaybedeceginiz hicbirsey yok zaten

birine onun dilinde merhaba demek guzel bir sey

biri bana benim dilimde dedigimde iicm sevinc doluyor cunku

aklima gelirse daha da yazarim
Sırf konuşmak için yahoo messenger ve icq yükledim,icqda kaç kişiye slam gönderdim bin türlü şebeklik yaptım hiç cevap gelmedi,hatta biri bana sex-business deyip küfür etti

Yahoo messngerda ise foto ve cam açmıyorsanız konuşmuyorlar,

Ya şöyle konuşkan,arkadaş canlısı,ben gibi dil öğrenmek farklı kültürler tanımak isteyen insanların olduğu sohpet sitesi veya programı önerecek var mı

Haaa bir tane Maltalı vardı,1 haftadır o da yok,bi o konuşuyordu zaten