Konu: AFT ve UÇUK
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-01-2008, 07:08 PM   #2 (permalink)
akik
Teğmen

Tesekkür: 0
28 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
akik is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: AFT ve UÇUK

selamlar.

insan kaç yaşından itibaren hatırlayabiliyor bilmiyorum ama bende ben kendimi bildim bileli aft olur, el kadar bebeykene bile olurdu. gitmediğim doktor, hastane kalmadı. sebep bulamadılar, stresten falan dediler ama hap kadar çocukta ne stresi olacak, her bilemediklerine stres diyorlar:) çok sayıda çıkardı, kocaman olurlardı, doğru düzgün bişi yiyemez, su bile içemez, akşamları da canımın acısından konuşamaz duruma gelirdim.

bu esnada bilumum ilaçlar, kremler, sonra karadut pekmezleri, karadutlu dondurmalar, oksijen-aspirin-yoğurt kürleri. hiçbişi fayda etmedi.

sonra tesadüfen buldum: supradyn. ne alaka bilmiyorum. annem çok özenlidir beslenme konusunda, bizim evde her yemek pişer, bi vitamin eksikliğim falan olduğunu sanamıyorum o yüzden. ama ne zaman aft çıkmaya başladığını hissedip bunu almaya başlasam, üç dört günde kayboluyor. o aşamada yakalayamayıp da tırnağım kadar üç dört tane olduktan sonra içmeye başlarsam da iki haftada falan temizleniyor. yoksa imkanı yok.

bi deneyin derim muzdaripseniz.
akik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla