Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-01-2009, 02:28 PM   #12 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

evet arkadaşlar...en son olarak 4-5 gün boyunca depresyon telkinini ego ve kendine güven ile beraber dinlemiştim..
5. günden sonra yine zihnimin yorulduğunu ve dolduğunu hissettim ve bunun depresyon telkininden olduğunu anladım (zaten forumdada çok dinlemeyin deniyordu) gerçekten ciddi durumlar için diğer telkinlerle beraber 5 gün dinlemek yetiyor..fazlası yoruyor..
belli periyotlarda arasıra dinlenmesi gereken bir telkin olduğunu tespit ettim..
şu an sadece kendine güven ve ego dinlemeye devam ediyorum...(fakat arasıra depresyon ve suçluluğu da birkaç tekrar halinde dinleyeceğim) şu an kafam çok rahatlamış durumda...dinlediğim müziklerden daha çok zevk almaya başladım...
geçmişe daha az kafamı takmaya başladım...ve kendime olan sevgim bariz şekilde arttı....artık kendimi sevilmeye değer biri olarak görmeye başladım ve sevgiyi dışarıda aramıyorum....ama ne ilginçtir ki başkasından sevgi görmeye ihtiyacım olmadığı zaman tam tersine insanlar bana daha çok ilgi ve sevgi duyuyorlar..hiç beklemediğim anda iltifatlar alıyorum...veya daha önce duymak için yanıp tutuştuğum ama kimselere söyletemediğim güzel sözler işitiyorum ve bunları iltifat olarak değil gerçek olarak kabul ediyorum..
eskiden olsa altında başka şeyler arardım..."benden kesin birşey isteyecek"... "benimle dalga geçip eğleniyor" falan gibi...
egomu ve kendime güvenimin iyice yerine oturduğundan emin olduktan sonra...ders çalışmayı erteleme huyum ve fazla kilolarım konusuna da el atacağım...durumum çok ağır olmalıymışki o konularda hala eyleme geçmekte ve kendimi disiplin altına almakta zorlanıyorum
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla