Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-01-2009, 09:51 AM   #84 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Lightbulb

merhabalar gulcin cim

birinci ders ikinci mesaj beşinci madde de bu konuya şöyle değinmiştik..

"5. kişisel gelişim onaylamaları mutlaka kıyaslamalı ifade edilmelidir

daha da iyi bir onaylama ise “gittikçe kendime daha fazla güvenli olmayı seçiyorum “ demektir.

kıyaslamayı kullanmanın nedeni ise sizin ne kadar kendinize güvenli olacağınız sınırı yoktur.
aksi halde zihniniz sizin yeterince kendine güvenli olduğunu düşünür.
ve daha fazla bir şey yapmaya gerek duymaz.

onaylamalarla ilgili araştırmalarım sonucunda bu 5 tekniğin çok etkili olduğunu gördüm
bu 5 tekniği kullanırsanız sonuçların şaşırtıcı olacağı konusunda size garanti veririm .
bu tekniklerden bir ikisini kullansanız bile onaylamalarınızın daha etkili olduğunu göreceksiniz."

bir de http://www.hayatimdegisti.com/forum/...html#post91219 bu başlık altında yorumlarımız oldu.. müsait olduğunda inceleyebilirsin..

gulcincim kısa sürede güzel haberlerini almak dileklerimle..

sevgiler..