Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-01-2009, 02:39 AM   #23 (permalink)
ruhsal
Teğmen

Tesekkür: 888
89 Mesajinıza toplam 486 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ruhsal will become famous soon enoughruhsal will become famous soon enough

size sorumun harflerini yazdıktan sonra (daha sizden cevap gelmeden) soruma konsantre oldum ve gözlerimi kapatıp kütüphanemden rastgele bir kitap seçtim. gariptir ki, yayınlanma aşamasında emeğimin geçtiği, her satırını hatta her sözcüğünü tek tek bildiğim, karakterlerini her an yanımda olan kişilerden çok daha iyi tanıdığım bir romandı seçtiğim. yine soruma konsantre olup gözlerimi kapatıp rastgele bir sayfa açtım. diyalogların olduğu bir sayfaydı. ve sanki karakterlerden biri benim sorumu soruyor diğeri ona cevap veriyordu diyaloglarda. ayrıca yukarıda söylediğim gibi karakterlerin iç dünyalarını çok iyi bildiğim için alt (ara)mesajları da alabildim. yani soruma cevap olacak şekilde yorumlayabildim. ilginç bir deneyimdi. çünkü kitabı sadeleştirmiş ve kitaptaki her cümleyi ben kurmuştum zaten. ve aldığım cevap benim iç sesim gibiydi. tüm cevaplar kendi içimde duygusu verdi bana. tekrar teşekkür ederim bu yöntemle tanıştırdığınız için.