Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-01-2009, 12:28 AM   #4 (permalink)
Akıl_Oyunları
Guest

Telkinleri kısa bir süre için değil, tam aksine olabildiğince uzun bir sürede, zamana yayarak dinlemek gerektiğini düşünüyorum. Tutarlı bir bütün dahilinde, planlanarak telkinlerinlerin dinlenilmesi daha çok pozitif etkiler doğuracaktır. Ama öncelikle kendimizce eksik gördüğümüz, ya da herhangi bir durum maznumesine karşı fobi beslediğimiz bir noktada sorunun temeline inip soruna ilişkin kendi muhasebemizi yapmamız gerekir. Eğer ki yapamayacağımız bir nitelik arz ediyorsa uzman bir kişiden yardım alarabiliriz. Uzman kişi de bizlere farklı yordamlar göstererek sorunumuzu halledebilmemiz için yardımda bulunacaktır.

Üzgünüm, sadece sessel telkinlerle net bir sonuç alınacağına inanmıyorum; ancak pozitif bir süreçte farkındalık sağlayarak birtakım yenilikleri görebiliriz. Telkinlerin düzenli dinlenilmesinden sonra alınan rahatlıkla psikolojik savda iyileşmeler baş gösterebilir. Dediğim gibi sadece bir yordamda, sessel telkin, bağlı kalmamak gerek. Aksine uzman yardımı ile bize yarayacak bütün farklı yordamları en sade bir şekilde hayatımıza nüfuz ettirebilmemiz ve düzenli olarak kullanabilmemiz gerekir.

Teşekkür ederim,
Sevgilerimle.