Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-01-2009, 10:38 AM   #5 (permalink)
asya26
Teğmen

asya26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 78
107 Mesajinıza toplam 651 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the rough

Alıntı:
hakikat1990 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benim bundan 1 sene önce burun bölgemde ve yanaklarımda sivilceler vardı doktora gittik bana roccoton adında bi ilaç verdi 1 ay sonra sivilcelerimin büyük kısmı gitmişti ama bu ilacın yan etkileri varmış iç organlarında tam emin değilim ama sanırım ciğerlerde bi sorun yaratıyormuş doktor söyledi belkide birde bunun için para almak içinde uydurmuş olabilir ama çok süper bi ilaç. inanın bana burnum sanki şarap içmiş gibi kıpkırmızıydı arkadaşlar dalga geçiyorlardı neyse kurtulduk şimdide sivilcelerim var ama önceki gibi derin değil şimdide isotreksin adında bi ilaç kullanıyorum faydası olur umarım
Ben 10 yıl önce doktor tavsiyesilye roaccutane ni kullandım.. o zamanlar bize bu ilacın yan etkilerini kabul ettigimize dair bi belge imzalatılmıstı. Pisikolojik yan etkileri bile oldugunu duymustum. Cok fazla yan etkisi var. ciltte inanılmaz bir kuruluk yapıyor pul pul dökülüyor, burnumun icin bu yüzden yara olmustu dudaklarım catlamıstı. korku filminden firlamıs gibiydim, aradan bu kadar zaman gecti ama cildimdeki kuruluk bi türlü gecmedi.. Bu ilacı kullanırken mutlaka doktor kontrolünde ve mümkünse her ay kontrollerinizi yaptırmalısınız..
asya26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla