Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-12-2007, 07:12 PM   #5 (permalink)
üç_gömlek
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: AMATÖR RESSAMLAR :)

Alıntı:
jaunty Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
fatale Nickli Üyeden Alıntı
:))İşte en yeteneksiz olduğum konu:)))Yarama tuz basıldı şimdi:)Şahane bir düşünce jaunty ama ben sadece yapılanları görmekle kalacağım.Fakat çöp adam tadında bir şeylere razıysanız, sayfayı epeyce işgal edebilirim:p Şaka tabii:))
fatale birşey soyliyyimmi geçenlerde çok genç ve deneyimsiz bir bir arkadaşimin resmine hayran kaldım..
portre yapmiş fakat hiç normal boyutlarda olmasada çok sanatsal olmuş..istedim oresmi ondan çerçeve yaptiricam asıcam dedim..keşke dedim benimde böyle bir tarzım olsa..o da gaza geldi.
resim bence kişinin ruh halidir,bakışıdır.çok kişi kendi yaptığı resimlere genelde eleştirisel bakar ve pek beğenmez.
yapan ve paylaşmaya çekinen tüm arkadaşlara bu sözüm.
sevgiler
size bişey deyim mi? hepimiz forumun dışında da bağlantılıyız bi kere daha gördüm bunu. daha iki gün önce bi mesaj atacaktım siteye canınız ne zaman isterse bi resim yapın.neyi istiyorsanız onu yapın.sonra bakın yorumlayın dicektim.o çizdiğimiz resim bizim derinlerimizde yatan arzuları gösteriyor bence.önce istediğimiz herhangi bi resim yapacaz.sonra iç dünyamızda ne saklı onu görecez.ben sadece düşüncemi attım ortaya :) çöp adam isterseniz söyleyin :) en az başarılı :) olduğum alanlar şiir yazmak,resim yapmak.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla