Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-12-2007, 12:33 PM   #15 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Düşünce üzerine

sevgili jaunty gelişim yolunda aldığımız her destek motive eder bizi...birimizin atladığını diğerimiz farkettiğinde boşluklar dolar..ben görünceye kadar sen üç gömleğe cevap vermişsin...benim istemeyerek yarattığım boşluğu doldurmuşsun..teşekkür ederim...hepimiz yolun başındayız...çok yol katettiğimizi düşündüğümüz anda bir şey oluyor..noluyo yaaa, hani ben değişmiştim gelişmiştim, hani herşey düzelmişti deyip, ümitsizlik moduna giriyoruz...keşke mümkün olsada hepimiz hepimizle anında ilgilenebilsek...üç gömlek seni tekrar tekrar kutluyorum..mesajlarını okudukça ve gerek gördükçe, naçizane tavsiyelerde bulunucam , hayal abla neden bu kadar doyumsuz deme olurmu..tavsiyelerim sadece senin farkındalığını genişletebilmek içindir..hatta şunuda söylemeden geçemeyeceğim..dur önce tarif edeyim..işaret parmağımızı bir kişiye doğrulttuğumuzda..işaret parmağımız o kişiyi gösterirken..avucumuza kıvırdığımız üç parmağımızda bize kendimizi gösterir...yani ben sana veya başka bir arkadaşa şunu şöyle yaparsan iyi olur dediğimde, o söz mutlaka önce kendime söylenmiştir..allaha şükür hepimiz eşzamanlı gelişiyoruz..allaha şükürler olsun ki yalnız değiliz...hepimize saygılı sevgiler..