Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-12-2007, 09:18 PM   #13 (permalink)
üç_gömlek
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Düşünce üzerine

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
seni kendime benzettim biliyormusun..iki anahtar kelimeyi eline geçirdin ve içinde bulunduğun durumdan dolu dizgin çıkıyorsun...şimdi dikkat etmen gerken bir şey var..değişen sadece biziz..etrafımızdaki insanların bizim bu yeni halimize alışmaları zaman alıyor..ve eski hataları tekrarlayabiliyorlar..lütfen sukunetini koru...gelişen sensin ve bu gelişim sana sorumluluk yüklüyor...hoşgörüde bizim geliştirmemiz gereken bir başka yönümüz olmalı..eğer dinlemiyorsan...acilen koruma kalkanınıda dinle...böylece eski alışkanlıkların sürdüğü ortamda..soğukkanlılığını daha kolay koruyabilir..aynanın öbür tarafına kolayca bakabilirsin...ben telkinleri dinlemeyi bırakmıştım...annemle yaşadığım bir durum..koruma kalkanını dinlemem gerketiğini hatırlattı bana...artık ayaklarının yere daha sağlam basmaya başladığını görüyorum..ve çok seviniyorum..ayrıca anneni kutlarım...ne mutlu sana ki..hatalarını kabullenen bir annen var...hatalarına kılıf uydurmamış...ben böyle yaptım ama...dememiş...bu bana annen ile seni, zorladıkları her konuda açıkça ve sukunet içinde konuştukça..her anlaşmazlığın ortadan kalkacağı sinyalini veriyor..seni yapmaya zorladıkları her konuda..otur ve onlara neden yapmak istemediğini anlat...onlardan zaman iste ..onlar seni seviyor...ne mutlu sana..seni seven bir ailen var...ayrıca.ne mutlu onlara ki geliştirdiği her yönünü günlük hayatına hızla taşıyabilen oğulları var..ve ne mutlu bize...allaha şükürler olsun..sen buradasın..gelişmeye bu kadar gönüllüsün..sana, ailene, ve biz arkadaşlarına kocamaaaan saygılı sevgiler..
ben teşekkür ederim hayal abla.sizlerle olmak büyük şans benim için. forumda bazı noktalarda hatalarım var.hatalı alanlarımız kitabını okuyana kadar artık hoşgörün hatalarımı.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla