Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-12-2007, 02:58 PM   #7 (permalink)
AZRAİL662
Teğmen

AZRAİL662 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
20 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AZRAİL662 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: SİGARA NEDEN BUKADAR ZOR BIRAKILIR

Alıntı:
fund Nickli Üyeden Alıntı
OOOFFFFF OF.o sigarayı terkettiğim zaman ki iç huzurum,kendimi sağlam hissetmem,sağlığımın zirvesinde olmam,kendimi diri hissetmem....ne biliim işte birsürü güzel şeylerimi çok özlüyorum.üstelik içenlere de sanki hiç sigara içmemişim gibi anlamsız yüklemelerde bulunurdum.sabahları kalktığımda boğazım acımaz,yanmazdı.ağzım tenim vücudum kokmazdı,üç merdiven çıktığımda göğsüme bir hançer saplanmazdı,bağımlı değildim herşeyden önce....özgürdüm ,kendimdim,kendimeydim.sadece fiziğim duygularım ve ben dim....barışıktım kendimle ,çatışmıyordum,çelişkilerim yoktu,kendime verecek bir hesabım yoktu.çünkü ne yapıyorsam doğrularımla yanlışlarımla ben yapıtordum ve kendime yapıyordum....ama sigara çok büyük bir hataydı ve bunun affedilir yanı yoktu ,o yüzden müsterihtim .çünkü onun haricindeki yaptığım her yanlışı hatayı kabul edebilirdim ama onu asla.....huzurlu ve pembeydim.....ama şimdi ,,,,,,,,kendime verecek çoooookkk hesabım var çooookkkk......bu hesaplaşmanın altından kalkamayınca da ne yapıyorum....hadi bi tane daha yakkkk

aşırı umutsuzsuz bence bırakabilirsin en çok sevdiğin insana söz ver ondan yardım iste veya tövbe et