Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-12-2007, 02:24 AM   #24 (permalink)
duru79
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Ynt: DKZ DİYETSİZ KALICI İNCELME

fatelacım yıllardır herkes bu söylenenleri yapar acıkmadan yerler belki diyet yaparak kilo verirler ama alırlar ben ameliyat oldum kilo aldım diyetisyene gittim 13 kilo9 verdim ama sonra aldım.Birgün Dr OZAN TUNÇER in "ZAYIFLAMAK"adlı kitabını okudum ve kafamda ki soru işaretlerine cvp buldum.Şu ana kadar maaşallah 7 kilo verdim ama sanırım dahada verdim ama arkaaşlarla tartılmama kararı aldık yani 31 aralıka kadar.Çünkü devamlı beynimizi kiloyla meşgul etmek istemiyoruz.Çok zevkli kilo veriyorum sadece acıktığımda istediğim şeyleri yiyorum doyunca bırakıyorum.Ne özel yemek diyetleri yapıyorum ne sıkıntıya giriyorum.O yüzden defalarca burdan kilo sorunu olan herkese sağlıklı dkz öneriyorum

Alıntı:
fatale Nickli Üyeden Alıntı
Ama ben bunun tam tersini biliyorum:(( Yani acıkmadan azar azar yemek gerekiyormuş. Acıktığımızda yersek fazla yiyormuşuz.Doymak iyi değilmiş miş de mişmiş miş:)) Fakat senin söylediğin daha mantıklı Duru'cum..
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla