Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-02-2007, 12:12 AM   #16 (permalink)
murat
Üsteğmen

Tesekkür: 0
91 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
murat is an unknown quantity at this point
Standart Sizce sigarayı bırakmak istiyor muyum?

Alıntı:
lerzan Nickli Üyeden Alıntı
gel seninle bir ilke imza atalim mi? bir proje baslatip ikimiz arasinda, olursa sonra katilanlarla, sigara birakma konusunda adIm atalim mi? bu tur kararlarin ortaklasa destekle sanki daha kolay olacaklarina dair kararlar cok yaygin. ne dersin? (ya da dersiniz? ) ve ben ne kadar brosur varsa hatta isyerimde
sigarayi birakma kursuna sizin icin katilip neler yaptirilirsam gelip buraya aktarip.. var misiniz? ben bu kulfete (sigara cok az iciyor oldugum halde sirf gorebilmek icin acaba birlikte uygulamanin faydasi daha mi cok? gibi bir soruma cevap bulabilmek icin.. var misiniz benimle boyle bir projeye? elbette samimi olacagiz, samimiyetsizligin yarari hangimize?

proje: sigarayi birakmak
amac: grup calismasi (yani amac sigarayi birakmak degil, amac birlikte ne yapabiliriz meraki bendeki)
calisma, arastirma, ve paylasma. ben benim isyerimin sundugu , gidenlerin sigarayi biraktigini bildigim bir tedaviye katilip safhalarini yazacagim size, buradan da alinacak destekle. ne dersiniz? bildirin lutfen. saglicakla,
Lerzan hanım sizin daha önce böyle bir projeniz varmış zaten ben görmemiştim özür dilerim.
murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla