Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-01-2009, 01:17 PM   #17 (permalink)
sanemce
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

günlerdir öyle gerginim-dim ki, akşam bu meditasyonu yaptım
dans esnasında bir kaç yere çarptım ( ikinci 15 dakika) farkında olmadan alanı genişletiyosunuz..

dördüncü 15 dakika da müzik susuyor..ama ben yattığım yerde kalmaya devam ettim. uyurum demiştim ama uyumadım

süre bitiminde gong sesiyle bildiriyor. ben müzik susunca ne olacak şimdi dedim baştan, sonra da önemsemedim nasılsa uyuyacağım diye. gong sesini duyunca anladım müzikte hata olmadığını, bilinçli sessizlik bırakıldığını
güzel bir deneyimdi tavsiye ederim

Alıntı:
awayy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

RapidShare: Easy Filehosting

KUNDALİNİ MEDİTASYONU

Birinci Aşama: 15 dakika

Gevşeyin ve enerjinin ayaklarınızdan yukarıya hareket ettiğini duyumsayarak tüm bedeninizi çalkalanmaya bırakın.
Gözleriniz açık ya da kapalı olabilir.

İkinci Aşama: 15 dakika

Dans edin... İçinizden gelen herhangi bir biçimde;
bırakın tüm beden dilediği gibi hareket etsin.

Üçüncü Aşama: 15 dakika

Gözlerinizi kapayın ve oturarak ya da ayakta durarak hareketsiz kalın..
İçte ve dışta neler olduğuna tanıklık ederek.

Dördüncü Aşama: 15 dakika

Gözlerinizi kapalı tutarak yere uzanın ve hareketsiz kalın.