Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-12-2007, 04:07 PM   #58 (permalink)
Silvara
Üsteğmen

Tesekkür: 0
54 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Silvara is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: kortizonlu hayat :(

Ayşecim sen sağlığına yine kavuşda, saçların için de tırnakların içinde bakım reçeteleri veririz tabii shaman çok doğru söylemiş. Hem ben kortizon tedavisi görmiyorum ama saçlarım zayıf ve tırnaklarım da sürekli kırılıyor, güçsüz. :) Hiç sen sıkma canını bu konulara, moralli olduğun sürece herşeyin dermanı var.
Allah tedavisi olmayan hastalık vermesin. Şükür ki sen tedavini oluyosun ve iyileşeceksin. O yanetkilerin de shamanın dediği gibi hep reçeteleri var. Benim de dediğim gibi tırnaklarım çok zayıf ve hep kırılırlar, onun için özel bir cila vardı. Eve gidince bulayım adı da bak yazayım sana. Öok iyi geliyor. Saç dökülmesi ve zayıflaması için de zamanında ben kullanmıştım kerastasın yeşil çimento seti var kuaförlerde satılıyor. inan çok iyi geliyor saçların güçleniyor, parlıyor felan. Üzülme sen bunlara yani. Hepsinin çözümü var. Bunları beğenmezsen başka yöntemler araştırıyım ben sana bir kaç güne yenilerini yazarım :)
Silvara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla