Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-12-2007, 10:53 AM   #8 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Kemoterapi-beslenme

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
ciğim hemen eczaneye git ısırgan otu tohumu al...gerçi bu minik tanecikleri içmek pek kolay olmuyor ama belkide hapını çıkarmışlardır..ama illa her gün bir çay kaşığı iç...istersen bir kaşık balla karıştırark iç..daha kolay içiliyor...ısırgan otu tohumuna almanlar gençlik iksiri diyorlar..yeni ve sağlıklı hücre ürettiği için...ben her altı haftada bir..dönüşümlü olarak..üzüm çekirdeği hapı..nar çekirdeği hapı ve ısırganotu tohumu içiyorum..tabii balla..benim immun sistemi bu şekilde yükselişe geçti..sevgiler...ha birde immun sistemini yükselten ekmek mayası ekstresindemn yapılan bir hap var..iki ayda toparlıyor bünyeyi..istesen özelden ismini yazabilirim..cesur im beniiiiim sana kocaman kocaman saygılı sevgiler

hayal ablacım sağol özelden yada msn de karşılaştığımızda ismini veririsen sevinirim .
Alıntı:
ayçiçeği Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
pisimbat Nickli Üyeden Alıntı
mersi sevgili ayçiçeği
ben ilk kemodan pek etkilenmedim söylenenlere göre 2. daha çok sarsıyormuş bakalım yaşayıp göreceğiz
sevgili kedicim evet ilk kür pek o kadar sarsmaz ama ikinci kürde ilaç tam anlamıyla vücutta birikime başladığından daha sarsıcı olabiliyor.sana verilen ilaçları bilmiyorum ama benim aldığım ilaçlar saçlarımın dökülmesine yol açmıştı.şimdiki aklım olsa asla peruk kullanmazdım.çünkü bu özellikle bir bayanın başına gelme olasılığı çok az olan bir durum.tadını çıkartamadım ama ben o andaki duygularımla ayakların yere sağlam bassın aynaya bak ve seni bitireceğim her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsan de.her gün yapardım ben bunu:) emin olki yapacaksın.sevgiler ve sımsıkı kocaman sarılmalar...
ayçiçeği ne güzeldir tarlalarda değilmi sendne onlar gibisin eminim
bakalım hayırlısı ile 2. kemo yuda alayım anlıcam neler olacak saçlarım dökülecek biliyorum zaten ben hazırlıklıyım önceden 3 numara yaytırıcam sonrada kazıtıcam ben peruk takmayı istemiyorum öle gezerim ben şapkam var beyzbolcu kepim onu takıcam bir tek oda kafayı üşütmim diye :))
zeten eserekli kedini tekiyim kafa sağlam kaşsın ama dimikızlarrr :))