Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-11-2007, 09:29 AM   #6 (permalink)
jaunty
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about
Standart Ynt: Sevdiğiniz &sevmediğiniz Yönleriniz

Harika birseyler olunca cok heyecanlanmak, acele etmek herseyi bir anda yutmaya calısmak yonlerim üzerinde çalışabilirim.cok sosyal değilim kendimle vakit gecirmekten hoslaniyorum.ice dönüküm.iç odaklı.bundan memnunum.
sosyallik özelliğimin cok olmaması bu sebeplerdendir.bunun üzerine de çalışıyorum.sosyal ortamlara katılım konusunda daha iştahlı olmaya başladım bile.
Bu yonlerimi seviyorum doğal tepkiler ve bana doğru yönü, daha iyi olanı olanı gösteriyorlar.

İncelikli düşünebiliyorum, doğal olan herseyle uyum içindeyim, doğal olmassa sinyal aliyorum..aldığımda da hosgörülü oluyorum.
sonracimma yaratıcıyım, analitikim, bilinçliyim,sevgimi comertce rahatca sergileyebiliyorum,azimliyim,olumsuzluklar karsisinda pozitif olmayı,sabırlı olmayı başarabiliyorum,hoşgörülüyüm, uyumluyum.duygusalim, safım,yapıcıyım,birileri için birseyler yapmaktan yardımcı olmaktan haz alıyorum,bu birazcık didaktiklik oluyor, oğreticilik yönüm var yani.
ama dikte ederek değil.arada yön tavsiye ederek.
birilerinin birseyleri başarması bana kendi başarilarim kadar haz verir.hele birde yanlarında onlarla bu sevinci paylaşıyorsam ooo super.
dürüstüm.numara yapamam.yapanlara karsi artık daha hosgoruluyum.sadece biraz sasiriyorum o kadar.eskiden öfkelenirdim.
ben süperim ya.. yine kendimi gördüm şimdi..
oturduğum yerde başka bir ben ile seyrettim kendimi.. ne kadar eşsiz dedim ne kadar masum ne kadar iyi niyetli çabalı ve doğal ve biricik ve sarılasım geldi. 96
sevgiler
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla