Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-11-2007, 04:06 PM   #13 (permalink)
hülyaa
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about
Standart Ynt: güzellik halleri

arkadaşlar şimdi size çok özel bir sır vericem..bir estetisyen olarak tavsiyelerime uyarsanız değişimin farkına sizde varırsınız..her ne kadar vücut bakımında bir çok yenilik ve bir çok ürün faydalı olsada,ben yinede doğal yöntemlerden yanayım hem masrafsız hem de kolay..aranızda belki bilenlerde vardır..uzman bir hocamın söylemiş olduğu bu yöntemi yaklaşık 7 yıldır uygulamaktayım..üst üste 2 doğum yaptım vebu yöntemle hiç vücut çatlağım olmadı..üstelik gebeliğimde 30 kilo almama rağmen..şunu da belirtmem gerekir sadece gebelikte değil şu andan itibaren kullanacağınız bu yöntem vücudunuzda peeling görevi gördüğü gibi kan dolaşımını hızlandırıcı etkisiyle daha enerjik olmanızı da sağlıyor..cildi zamanla pürüzsüzleştiriyor..sıkılaştırıyor..parlak ve sağlıklı görünmesine neden oluyor..rahatlatıcı etkilerini uygulamaya başladıktan itibaren farkedebilirsiniz..sorularınız olursa sorabilirsiniz..şimdi gelelim metoda... wave
turşulara konan kaya tuzu vardır..bilirsiniz..biraz kalın olur..(gülmeyin yahu,sizi tuzlama yapıcam sadece)
o tuzdan alıp bir kaba koyuyorsunuz..o banyonuzda elinizin altında durması gereken güzellik tuzunuz artık..aktardan bir şişe kakaoyağı alıyosunuz..2 yemek kaşığı tuzu bir kaba koyup,içine 10 damla kakao yağı ekliyosunuz..bir çay bardağı da su..karıştırıyorsunuz..banyonuzu yapıp çıkacağınız zaman bu karışımı elinize alarak tüm vücudunuza masaj yaparak sürüyorsunuz..(çok önceden hazırlamayın içindeki tuzlar çok erimesin..mümkünse banyoda hazırlayıp erimeden direk uygulayın)tüm vücuduza masaj yaparak uyguladıktan sonra sabunlanmadan durulanıp çıkıyorsunuz...çıktıktan sonra birde vücut nemlendiricisi kullanırsanız daha iyi olur..hamilelikte karın ve basenlere bebeyeğı sürmeniz daha etkili olur..başka yağlar karnın daha fazla kararmasına neden olacağından bebeyağı yada gebelik kremleri de sürebilirsiniz...hadi bakalım kolay gelsin..tüm sevdiklerimle paylaştım bu güzelliği ve mutlu oldum..
konuyla ilgili başka bir bölüm açmadım..direk buraya yazdım..nasılsa burası da güzellikle alakalı..sevgilerimle..