Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-11-2007, 09:16 AM   #25 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

çok kötü espri olcak biliyorum... vizontele hatırası

zira nedirr ??

ahmelege cim

her zaman hepimizin dediği gibi biz burada büyük bir aileyiz...
bir başlık altında farklı görüşlerden laf yarışı yapar.. diğer başlıkta aynı görüşte birbirimizi destekleriz...

ben sizlere forum kurallarını hatırlatırken.. hımm dur şunu uyarayım bak yanlış yapmış diye düşünerek değil..
bu dostalar uzun süre bizlerle olacak.. deneyimlerini acı tatlı anılarını ve her geçen gün artan mutluluklarını bizlere aktaracaklar...
doğru başlasınlar ki.. her zaman doğruda kalsınlar arzumdan kaynaklıdır...

yeni geldiğimiz bir yerde elbet her konuyu bilecek değiliz... onun için birbirimize destek oluruz diye düşündüm...
kim bilir bizim senden öğrenecek.. kazanacak ve yolumuzu aydınlatacak ne güzel bilgilerin vardır...

yeni yazı formatın gayet şık olmuş...

bu çiçekler senin için... tüm ailemiz adına kabul et...