Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-11-2007, 05:37 PM   #6 (permalink)
duru79
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Ynt: DKZ DİYETSİZ KALICI İNCELME

Sevgili zehirli_yosun diyeti bıraktığına çok sevindim

Öğrendiğim şeyleri burdan sizlere yazıcam e-kitabı mutalaka oku ben faydasını görmüştüm.Diyetlerle kilo veriyoruz ama alıyoruz ben fazlasıla aldım.Ama dkz öyle değil mesela ramazandan önce 5 kilo vermiştim ramazanda yapamadım ve hiç kilo almamıştım.Doymayı zaten geç öğrenirsin.

Bir ipucu verim aç olup olmadığını anlamak için,mesela açmısın diye şüphedesin ozaman 1 bardak su iç ve yarım saat bekle eğer acıkmışsan yersin ama yarım saat bekldikten sonra midende bir kıpırdama yoksa anlaki aç değilsin.

Doymayı öğrenmek için de yavaş yiyin ozaman daha çabuk öğreniliyor ilk başlarda ben çok zorluk çekmiştim.

Birde dkz nin bir faydası da şu;hani deriz ya "yasak olan şeyler çekicidir"dkz de yasak olmadığı için pasta,börek,kebap gibi yiyecekler gözünün önünde uçuşmuyor ve devamlı o yiyeceklere yönelmiyorsun.Umarım anlatabilmişimdir eğer bir srunuz olursa cevaplarım elimden geldiği kadar ...
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla